Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 7, 2011

Inny księżyc

Obserwowałem niebo nocą. Niezwykle piękny, przysłonięty chmurami, był księżyc. Matryca aparatu, zamieniła ten jak najbardziej realny obraz w coś nierzeczywistego. Spora ilość szumu wzbogacona, monochromatycznymi odcieniami barw, dała w efekcie obraz jak najbardziej malarski. Nie fotograficzny.


Taką magię w fotografii, lubię odkrywać najbardziej. Poza tym wszystkim, ten obraz stał się dla mnie, Symbolem, Znakiem, może Sygnałem, o jakie prosiłem.

Jadwiga

Wciąż znajduję się pod wpływem portretów przechodniów z nowojorskich ulic, autorstwa Richarda Renaldiego. Jadwiga zaintrygowała mnie właśnie, trochę takim nie lokalnym, innym wyglądem. Myślę, że skrywa w sobie równie ciekawą, co wygląd zewnętrzny, osobowość. Bardzo ucieszyła mnie Jej otwartość podczas krótkiej rozmowy. Jadwigo , dziękuję.

W Palmiarni

Znalazłem miejsce, na poukładanie myśli. Odzyskanie równowagi, chociaż przez chwilę. Zapomnienie. Nie, to się nigdy nie uda... Zrobiłem kilka, mam nadzieję relaksujących zmysły ujęć, ekspozycji roślin w  łódzkiej palmiarni. Zapraszam do obejrzenia, podczas przerwy na kawę. Koniecznie latte...