Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z października 2, 2011

Ewa

Ewę spotkałem w "Twoim Ozdabianiu". Mogę  napisać, o Niej  tylko kilka słów, jako podpis pod portretem - Czysty entuzjazm, niezwykła wrażliwość i wielka energia twórcza. Taka  właśnie jest  Ewa.

W Kredensie

Po raz pierwszy byłem tutaj. Galeria z duszą i klimatem. Miejsce otwarte dla każdego kto kocha sztukę. Dla tych którzy są twórcami i dla tych którzy chcieliby ją posiadać. Miejsce cudownie inne, bez charakterystycznego zadęcia właściwego dużym galeriom. Mam nadzieję, że te fotografie zachęcą Was, do jej odwiedzenia. Centrum Łodzi, Piotrkowska 17.

Maxowi dziękuję za pozwolenie fotografowania Kredensu.

Oblicza Tej jesieni

Tak kochałem tę porę roku. Zasnute mgłą aleje parkowe. Rozmyte kontury ławeczek,  ludzi...  I psów buszujących w liściach. Naturalnie, liściach kolorowych, często aż niewyobrażalnie świetlistych. Podziwiałem złotą barwę światła słonecznego. Piękno krótkiego dnia i czerwonawe zachody słońca, prawie każdego wieczoru. Ta jesień jest już inna, trochę nie moja, chociaż tak przecież piękna...  Wymyśliłem sobie, pokazanie jej rozmaitych twarzy, często nie banalnych. Jak zawsze będę poszukiwał, śladów magii. Miejsc w których się kumuluje. Będę  też szukał czasu, który był mi dany. I którego nie mogę nazwać czasem straconym. Jesień jest idealną porą, dla takich poszukiwań...
Mam też swoją muzykę, do posłuchania na jesienne dni. To Joni Mitchell- "Amelia".